Tartu Hoiu-laenuühistu

TARTU HOIU-LAENUÜHISTU is owned by its members and hence acts in the members' interest, offering its products at the most favourable rates possible. Saatesari tutvustas ühistegevuse, panganduse, rahanduse ja hoiu-laenuühistu põhimõtteid võrdlevalt nii ajaloolises kui kaasaegses plaanis. aastal Tartus loodud hoiu-laenuühistu. aastal liitus ühistu Eesti Hoiu-laenuühistute Liiduga. Tartu Hoiu-laenuühistu logo kujutab inimest, kelle kohal olevad ümmargused elemendid tähistavad häid mõtteid ja nende teostumist.

Tartu Hoiu-laenuühistu

. aastal loodud Tartu Eesti Laenu- ja Hoiu Ühisuse järglaseks. Juhatuse liikmed on Liina Nulk ja matemaatik Märt Riiner. Ühistu hinnangul võib logo meenutada ka Eesti rahvussümbolit rukkilille. Ühistu õiguslikuks vormiks on tulundusühistu. Tartu Hoiu-laenuühistu Tartu kontorit juhib Liina Nulk, Tallinna kontorit Jane Hämarik, Narva kontorit Julia Borissenko ning Jõhvi kontorit Monika Kreilis.

TARTU HOIU-LAENUÜHISTU (Estonia) - Bank Profile

. See suunab liikmed tarbima üksteise kaupu ning teenuseid. aastal astus Tartu Hoiu-laenuühistu Eesti Ühistegelise Liidu liikmeks. Tartu Hoiu-laenuühistu nõukogu esimees on endine Tartu ülikooli prorektor Valter Haamer.

Tartu Hoiu-laenuühistu – Vikipeedia

. Tartu Hoiu-laenuühistu on Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu ja Eesti Ühistegelise Liidu liige. aastast rahanduse teadur Andro Roos. Tartu Hoiu-laenuühistu on seadnud endale eesmärgiks areneda ühistupangaks ning kujundada seeläbi Eestis üleüldise rahvapanganduse süsteemi. aastal avas Tartu Hoiu-laenuühistu esinduse Tallinnas. Ühistu tegevuspiirkond on Eesti Vabariik. Tartu Hoiu-laenuühistu omanikud on ühistu kliendid, kes määravad ühistu tegevussuuna ning kel on õigus teenuste tarbimisel proportsionaalsele osale jaotatavast kasumist. Seb arvelduslaen soodsaima intressiga laen. SMS laenu protsent kiirlaen mõne minutiga. aastal alustas Tartu Hoiu-laenuühistu kahe teenusega: tähtajaline hoius ja laen. Tartu Hoiu-laenuühistu.

TARTU HOIU-LAENUÜHISTU does not participate in the deposit guarantee scheme of Estonia. Samuti võivad liikmeks astuda kõik juriidilised isikud, kelle asukohaks on Eesti, v.a riik ja kohaliku omavalitsuse üksused. detsembrist alates annab Tartu Hoiu-laenuühistu ringlusse ühistusisest maksevahendit Eesti veksel. Best credit OÜ laen protsendita. aastast annab Tartu Hoiu-laenuühistu välja kord kuus ilmuvat ajalehte Ühistuleht ning toimetab Nõmme Raadios "Ühistusaadet". aastal toimetas Tartu Hoiu-laenuühistu Hillar Palametsa juhtimisel saatesarja "Ex unitate vires".

Eesti Korteriühistute Hoiu-laenuühistu, Raekoja plats 20.

. Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks võivad astuda kõik Eestis alaliselt elavad või kinnisasja omavad inimesed. Tartu Hoiu-laenuühistu on ühistuline finantseerimisasutus.. Hiljem on teenuste valik laienenud. Nõukogu liikmed on Elle Roos ja Harry Raudvere. Tartu Hoiu-laenuühistu. TARTU HOIU-LAENUÜHISTU is a savings and loans associtation, i.e

Märkused