SMS laenu reklaam pihus laen

Kohus käskis Sosaare kampavõtmise tühistada ning algse olukorra taastada. Arge pool aga kaebas, et Jaškulis mõisteti Lätis süüdi krediitkaartide võltsimises  ja kui kohus ei peata tema osanikuks olekut, peab firma tegevuse lõpetama. Kuid järsku ilmuvad lagedale paberid, et Jõgi on võlgu.“Ma ei pea end praegu veel võitjaks,” nendib ekslinnapea.Võru maakohtus ootab nüüd Sosaart süüdistus kelmuses ja rahapesus.

Edgars Jaškulis kurtis: “Nii kui avalduse politseisse sisse andsin, tungiti mulle samal õhtul kallale ja klobiti läbi. Muuhulgas arutati, et nende kasuks võiks esineda endine rahandusminister Mart Opmann, aga ka muud tuntud tegelased.Praegu püüab laenukontor oma mainet muuta. Ma tahaks väga uskuda, et see oli lihtsalt halb kokkusattumus.”Ekspressi käsutuses olevad paberid näitavad, et asi ei jäänud niisama. Kust saab töötu laenu võtta esimene SMS laen tasuta. Aerofoto Veneetsia südalinnast ripub ka Sosaare kabinetis. “Kui Silva ütleb, et ära nii tee, siis Aare ei tee,” ütleb üks tuttav.Kohtumistel olla Sosaarel tavaliselt paber ees ja pliiats pihus. Raha pahises nagu Niagara joast.Allikas hakkas ringi sõitma Hummeriga. Kolis kortermajast villasse Leppneemes, mis maksab üle kümne miljoni. Halbade laenudega tegelemiseks vajas Allikas aga inkassofirmat.. Laen katseajal väikelaenud kuni 500. Äripartner Jüri Luik ostab selle eest ilutulestikuvärki ja müüb edasi Aare Sosaare firmale.Müügi eest raha Jõgi ei saa. Krediit Tallinnas laenud SMS. Andis nõu vihjata, et kõige kallim laen on hoopis Bigbanki oma, ning kindlasti kiita oma kliente, kes on reeglina noored ja kalkuleerivad inimesed. Kui Riigikogu liige Taavi Rõivas hakkas avalikult sms-laene siunama, kavandas SMS Laen vastulööki. Ta usub, et on jamast lahti saanud. Halli värvi seinad on pilte täis – mõni Navitrolla, tütre tehtud foto papagoist Floridas, fotomeenutus suusareisist Šveitsi.Laua kõrval kõrgub postament, millel kükitab pronksist ronk. SMS laenu reklaam pihus laen. Kaup on aga kadunud ja Jõgi teatab politseile, et suurem kogus pürotehnikat on välja petetud. Alles siis, kui prokuratuur arestib Sosaare kodu, hakkavad asjad liikuma. Tema teine auto oli sportlik Corvette. Buumi ajal tahtis iga eestlane olla “kvaliteetinimene”, kas või kiirlaenu abil. Kuid tema taskupank pidas vastu vaid mõned aastad. Kui kirjutab numbreid, siis teeb tööd. Juttu niisama üles ei tähenda.Ekspressiga suheldes tõuseb Sosaar aegajalt püsti, näitab tahvlil skeeme ja peab edasi-tagasi kõndides loengut nagu professor. Ta jätab endast võitmatu mulje. Ka Ekspress avaldas kord loo, kuidas sellised kunded mõnitavad firmat stiilis “minge persse! ma tulen ja tapan teid kõiki maha”. Võru endine linnapea Tõnu Jõgi võtab poolteist miljonit krooni laenu. Kust saada ruttu laenu kriis laen maksehäired.

Smsraha reklaam – Laenud Eestis

.

SMS laenu reklaam; halens krediit -

. Kuid on ka teistsuguseid kirju.

SMS Laenu salapärane peremees -

. Jõgi sõnul hüvitas Sosaar talle kahju ja ostis ära osaluse ilutulestikufirmas. Kohtunik ­Vambola Olli loodab avaistungi pidada veel tänavu, ent millal asi kord lahenduseni jõuab, on võimatu prognoosida.

Võrrelda kiirlaenud -

. Politsei üks juhte Kersti Jundas toonitas Postimehes: “Nii Sosaar kui tema kaitsja esitasid taotluse lõpetada kriminaalasi seoses aegumisega, mitte kuriteo koosseisu puudumise tõttu.”Praegu ütleb Sosaar, et tal on pangast vaid soojad mälestused. Toimik on tüse, kümnekonna köite jagu. “Aga mis me tegeleme asjadega, mis on möödas, tegeleme nendega, mis on ees!”SMS Laenu haisev ülevõtminePangakrahhi järel jäi Sosaare pärusmaaks ettevõtluse põhjakiht: raskustes firmad, pankrotiasjad, võlgade väljanõudmine. SMS laenu reklaam pihus laen. Kui ta joonistab, siis on mehel inspiratsioonipuhang

Märkused