Kreditexi Ühisraha langetas investorite Reservfondi 80% peale

Iga laen on finantskohustus. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingutingimustega ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga. AB Kreditex AS Tegevusload ja majandustegevusteated. Tegevuslube või majandustegevusteateid ei leitud. AB Kreditex AS Tasutud maksud, käive ja töötajate arv. Kreditex Ühisraha portaalis on võimalik üksikasjalikult tutvuda erinevate investeerimispakkumistega. Näiteks kuvab platvorm infot selle kohta mitu päeva on teatud pakkumisse veel võimalik investeerida. Sisestades konkreetse investeeringu kõrvale summa, on …. Investeerides Ühisraha kaudu, seda muret sul ei ole. Ohutu investeerimine – kõiki investeeringud on kaitstud Reservfondiga. Samuti on turvalisus tagatud ka läbi sellele, et kõikidele laenutaotlustele tehakse põhjalik mitmetasandiline kontroll.

Kreditex -

.

Margaret Klavan - Laenud Eestis

. Mogo.ee SMS laen 18 aastasele.

AB Kreditex AS (12041659) -

.. Tutvu ärilaenu tingimustega. Meil on alati hea meel kaasa aidata teie firma arengule! Kreditex pakub kinnisvara tagatisel laenu nii eraisikutele kui ka tegutsevatele ettevõtetele.

Kategooria: Ühisrahastus -

. Enne laenulepingu sõlmimist tutvu hoolikalt lepingutingimustega ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga.Tähelepanu! Lõplik maksmisele kuuluv summa sõltub laenusummast, protsendist, tingimustest ja individuaalse krediidi väärtusest. Laenuandja. Kreditex Ühisraha Portaal on inimestevahelise investeerimise ja otselaenamise platvorm, mida haldab Ühisraha OÜ. Protsent. Maksimaalne KKM: %. Kreditexi Ühisraha langetas investorite Reservfondi 80% peale. Seonduvad postitused: Finance depart; laenud eraisikult eraisikule; Laenu saamine ilma sissetulekuta; finance depart; French loans to russia; fortum kiirlaen. Kreditex Ühisraha on Ühisraha OÜ kaubamärk, mis omab Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidivahendaja tegevusluba. Tähelepanu! Lõplik maksmisele kuuluv summa sõltub laenusummast, protsendist, tingimustest ja individuaalse krediidi väärtusest. Kreditex Ühisraha Portaal on inimestevahelise investeerimise ja otselaenamise platvorm, mida haldab Ühisraha OÜ.Kreditex Ühisraha on uus ühisrahastusportaal, kus saavad kokku laenuvõtjad ja investorid.

Märkused