Financer.com uudised

Oktoobris Londonis toimuval auhinnatseremoonial kuulutatakse välja regioonide ning globaalsed üldvõitjad. Nagu tõdeb autor, on see seadus teatud mõttes meie ajastu õigusloome musternäidis, mis kindlasti paneks mõne demokraatiat kauem mänginud riigi kodaniku pea ringi käima. Loodame sellegipoolest, et "aegunud" lugude õpetlik iva tuleb otsustajatele meelde näiteks järgmisel aastal, kui fantaasialend uuesti käima tõmmatakse. Paraku tuleb tunnistada, et maksude ja eelarve teemaliste uudiste sadu oli septembris nii tihe, et ajakirja trükkimineku ajaks on mõni uudis juba päevakorrast maas. Stardipaugu annab Lasse Lehis, kes selgitab olulisemaid maksuseaduste sätteid, millega võib tekkida kokkupuude nii harrastus- kui professionaalse spordiga tegelemisel.

Uudised - SME Finance

. Autor annab ka väikese ülevaate välismaa kuulsate spordistaaride maksupettustest. "Täiendame jätkuvalt nii neid kui ka uusi arendusi.

Ostame eraisikute laenusid kiirlaenud 4500 eur. Financer.com uudised. Kliendid teevad üha rohkem tehinguid nutitelefonides ja tahvelarvutites, tegu on kõige kiiremini kasvava teeninduskanaliga," ütles SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Ainar Leppänen. Sama auhinna pälvis SEB ka Lätis ja Leedus. EML vanemjurist Martin Huberg annab ülevaate, mida on MaksuMaksjas nende aastate jooksul tulumaksuseadusest kirjutatud. Eestis tunnistati SEB eraklientide digitaalsed lahendused parimaks juba neljandat aastat järjest.„Digitaalsed pangateenused on väga oluline osa pangandusest.

Eesti - VARA-WEB ))

.

financeestonia - Postimees: Värsked uudised Eestist ja.

. Seda nii ajakirja väljanägemisest kui sisus. MaksuMaksja teeb puust ja punaseks, kuidas kokku hoida

Märkused