Märksõnad: wedd meeste kingad, ina sport kingad, meeste kingad sokk, somar meeste kingad, meeste kinga, zenne sport kingad, suure spordi-meeste kingad, mees kinga, hf meeste kingad, casual meeste kinga.

€22.03 €47.89
  • On laos
  • i411


  • Brändi Nimi: Slazenger
  • Välistalla Materjal: EVA
  • Ülemine Materjal: PU+Kangast
  • Sugu: MEHED

Pealsed Materjal: Tehis Nahk + Tekstiil Tald Materjal: EVA Slazenger kaubamärgiga tooteid, Slazenger Türgis toodetud litsentsiandja ja originaal.Tootja : Slazenger Artikkel : SA10RE177 Toote Nimetus : ICONA Sugu: Mees Rühm: Kingad Kategooria: Running & Matkamine KLIKI PILT SUUREMAKS PILDILE (AVANEB UUS AKEN) Must / Valge Musta / Must, Tumesinine / Valge, Tume Hall / Valge Murtud valge Valge Vaba shipping alates Türgi

Slazenger Brändi;

Slazenger on ühe pikima väljakujunenud spordi kaubamärke eestis.Brändi on leotatud kultuuripärandi ajalugu tootmine ja turustamine ning kvaliteetsete spordivahendid, mis ulatuvad tagasi 1881.

Peaaegu terve sajandi ja kvartali tagasi, ralph ja Albert Slazenger kolis oma rainwear äri-lõuna-manchesterist Londonisse, otsib uusi tooteid säilitada müük suvekuudel.Milline oli draughty arengu ja reketid pallid jaoks uus mäng Sphairistike, leiutati paar aastat varem Major Walter Clopton Wingfield.

Sellest ajast, Suur Wingfield tema mäng oli muutunud üheks kõige maailma international sport - Tennis.Nende juured, Slazenger oli kasvanud pere äri tõeliselt rahvusvahelise organisatsiooni, müügi kvaliteedi sporditarbed peaaegu iga riik maailmas.

Slazenger on esimene suurem läbimurre oli vastuvõtmist oma tennise palli ja seadmed suurim tenniseturniiri maailmas - Wimbledon.Esimene Slazenger palli ilmus Wimbledoni 1902. aastal ja on hoidnud seda au ajast, tähistame saja aasta juubelit 2002. aastal. See on pikim pidev spordi sponsorluse maailmas.

Läbi tootearenduse ja omandamine, ettevõtte ja brändi olid veelgi, lisaks kriket, golf, jäähoki ja squash.Slazenger on edu valem on alati olnud teha spordivahendid ülaosas eksponendid sport.Õigus alates esimestel päevadel mängijad on mänginud kõrgeimal tasemel brändi.

Tõeliselt rahvusvaheline nimede loetelu on lõputu, kuid mõned on vägevad Fred Perry, Ken Rosewall, john Newcombe, Jimmy Connors, Don Bradman, Len Hutton, Denis Compton, Gary Sobers, viv Richards, Bobby Locke, Ben Hogan, Greg Norman, Jack Nicolas ja Salvestada Ballesteros.Täna, Tim Henman, Tony Jacklin, Jacques Kallis, mark Lihunik ja mitmeid rahvusvaheliste tegijatega on meie standard kandurid.

Aastate jooksul on see pärand ja teadmised on näinud rahvusvahelise kogud spordi-rõivad ja jalatsid arenenud sama rangetele standarditele, mida müüakse üle maailma, et need, kes on huvitatud spordi käevõru kõrgeimal tasemel, ja see näeb Slazenger unikaalselt paigutatud, et ehitada neist saavutustest lähema 100 aasta jooksul.Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted