Märksõnad: pcb transfer, aa aku tõrvik, tv, p4, diy pcb, Elfeland, led moodul koos juhiga, 10 t6, apollo lamp, led plaat.

€39.85
  • On laos
  • i22


  • Pinge: 5v
  • Kasutamine: LED-Mooduli Pad PCB Remont
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Sertifitseerimine: no

1.Mis on Vooluringi Paberile?

Ringkonnakohtu Paber on mingi double-layer paindlik trükkplaadi。Selle paksus on ainult 0,08-0,1 mm。

2.Koostis Circuit Paber?

Ringkonnakohtu Raamat koosneb alusmaterjali, padjad, läbi augu -, traadi-ja siiditrükk.

3.Kui on Ringkonnakohtu Paberit kasutada?

Kokkupõrke LED display ajal paigaldamise, demonteerimise ja transpordi võivad kergesti viia pad PCB kukkuda.Sel ajal, peate kasutama Ringkonnakohtu Paber remont PCB.

4.Kuidas kasutada Vooluringi Paberile?

Esimene samm, mida vaja teha ettevalmistusi järgmise hoolduse vahendid, ja tarvikud: anti-staatiline, käevõru, jootekolb, kuuma õhu püstol, multimeeter, pintsetid, tina traat, jootma kleepida, käärid, kruvikeeraja, lamp helmed, Circuit-Paber, - IC, jne.

Teine samm on puhas kahjustatud pad, kraapima kahjustatud PCB-tähega a nuga, ja puhastage seda alkoholi, et vältida lühise, mille Vooluringi Paberile.

Kolmas samm on lõigata erineva suurusega Circuit Paber-ja tina mõlemal pool padi, nii et lühis lambi jalg ei saa olla põhjustatud liiga palju tina.

Neljas samm on kohandada jootekolb temperatuur umbes 320 ℃, klamber tin-kattega Circuit Paber pintsettide vasakul, viia see vastavusse seisukoht, jootmise pad PCB lambi toru, suruge see õrnalt pad, ja seejärel kuumutatakse seda jootekolb või kuuma õhu püstoliga teha Circuit Paber-ja PCB-padi täielikult kaitse, pöörama tähelepanu sellele, et ühise postid, viia vastavusse;

Viies samm on kerge up mooduli, ekraan täiesti valge, reguleerida heledust, et vahemiku palja silma pühkimine kaldu, keevitada kvalifitseeritud helmed Circuit Raamat, pöörama tähelepanu sellele, et polaarsus suunas helmed ja testida, kas sõrmed on seotud multimeeter enne keevitamist.Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted