Märksõnad: Slaid vesi, voolik vee, pidžaama suvel mängud, hiiglane veekeskus, laiendada voolik, veepark, poi water park slide, suvi mängud portal, tarvikud batuudid sport, väljas water park slide.

€4.93 €8.98
  • On laos
  • i219


  • Mudeli Number: sprinklersüsteem
  • Sertifitseerimine: CE
  • Hoiatus: no
  • Teema: Sport
  • Vanus: 8~13 Aastat

Bullet Punkte:

1、Lõbus Vee Mänguasi: See batuut sprinklersüsteem pihustid misted vett batuut kuum suvi päeva.Ja see annab täiusliku vee tegevust lastele, mis sobib sünnipäevi või suured rühmad.

2、Batuut Mänguasjad: vett sprinkler on batuut tarvikud, mis vähendab temperatuuri batuudil.Ja see on ideaalne koduses water park.Ja see on ideaalne mänguasi vee mängud.

3、Lihtne Paigaldus: Lihtsalt kinnita sprinklersüsteem, et kõik batuut net otse, ja sidemed on lisatud selleks, et rahuldada oma vajadust.

4、Vastupidav ja Ohutu: batuut sprinklersüsteem on valmistatud lisatasu UV töödeldud, eco-sõbralik ja mitte-mürgine materjal.

5、Multifunktsionaalne Disain: sprinklersüsteem on rohkem väljas ja vee mänguasjad lastele.Ja te võite näha seda rohtu ja kasutada seda kui muru sprinkler jahe suvi asju.Ja pange tähele, et palun omakorda vett sisse aeglaselt, ja see on soovitatav, et oleks vee all umbes 1 Bar.Palun veenduge, et vee surve ei ületa 2 Baari.

Omadused:

Multifunktsionaalne disain: sprinkler saab kasutada mitte ainult pihustatud vesi mänguasi lastele, vaid ka kasta muru ja jahutus keskkond.

Turvaline ja vastupidav: batuut, sprinkler on valmistatud vastupidavast plastist ja seda saab uuesti kasutada kuuma päeva.

Spetsifikatsioonid(umbes):

Nimi: Batuut Sprinklersüsteem

Värv: must

Standard: 12m/472.44 komplekti

Pakkeleht(umbes):

12m/472.44 x Pihustatud Vesi Voolik

20 25 x SidemedKirjutage oma ülevaade

Seotud tooted