Märksõnad: logitech traadita hiir, logitech mousepad, mäng mouse pad, logi mx master juhul, alkoholi pühi, osad logitechi hiir, M720, logitech matt, logitech mx vertikaalne, kusagil logitech.

€4.10 €5.32
  • On laos
  • i1055


  • Brändi Nimi: NoEnName_Null
  • Stiil: Stick
  • Tooted Staatus: Laos
  • Pakett: Jah
  • Mudeli Number: 852
  • Materjal: Muud

2sets 3M Hiirt Uisud / Hiire Jalad Logitech MX

kuskil 2 2S - Paksus on 0,7 mm Vasakut Jalga

Kunagi tundsin väsinud oma hiirt ei gliding piisavalt siledad?

Aeg muuta oma hiirt, jalgu, et ekstra glide, et suurendada oma jõudlust mäng.

Toote Omadused:

1.Spetsiaalne kõrge polymer composites.

2. Võttes iseloomulik tics mitte-liim, kõrge sileduse ja kõrge kulumise-vastupanu.

3. Vähendada hõõrdumist vahel hiirt ja mousepad põhjustatud liikumise, reach-määruse mõju hooldus.

4. See aitab oluliselt suurendada osavalt vahel hiirt ja mousepad pärast kasutamist, võimaldab teil kogeda, mis tunne vabalt sõidab.

5. Töö hiirt, uisud on nii tahtlik ja carful eriti esitamise üles serva faasimiseks, et seda saab vältida õnnetuse scuffing hiire uisud tõhusalt.

6. Valmistatud 100% teflon.Kui seda kasutatakse pärast ära jäänud kohta hiirt pikka aega, siis võib-olla veel üksikelamu täiesti ilma defektne närimiskummi.

7. Koos tasuta Alkoholi pad puhas.

KASUTADES MEETODIT:

Puhas originaal hiire jalad hoolikalt.Ärge puudutage neid enne kinni, et mitte jätta higi peitsi või õliga plekke originaal vasakut jalga.Muidu, see mõjutab jäikusega ning kleepuv pool hiirt uisud.

Enne, kui kasutate hiirt, uisud: Palun esimene kurv väljalaskeaasta raamat allapoole suunatud nurga all kui 90 kraadi, siis maha koorida hiire uisud.Ärge üle painutada vasakut uisud ise, et vältida hiirt skate s on kehtetu tingitud moonutusi.

Stick hiire uisud kindlalt õige vastav koht vasakut jalga.Survet avaldada hiirt, uisud umbes 30 sekundit, et tagada võlakirja.

TEADE:

Enne, kui kasutate hiirt, uisud, võtke algsete.Ärge suurendada mis tahes kaugus hiire ja mousepad, et vältida tundlikkus hiirt, olles mõjutatud.

Hoia oma mousepad puhas jooksul iga päev kasutada, vältida mousepad ja hiir uisud on kriimustatud tõttu tolmu.Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted