Majandusuudised

Tähtajaks oli laekunud vaid pool summast, seetõttu taotles EEA valitsuselt laenu tähtaja pikendamist, lisas ta. Laen kohe raha katte laenude andmine.

Majandusuudised. Tallinna Pank vähendab filiaalide võrku Tallinna Panga juhatus otsustas esmaspäeval, et lisaks Lihulale suletakse aasta lõpus pangapunkt ka Virtsus. Peadirektor ütles, et pikaleveninud läbirääkimised hiinlastega on lõppenud ja lepinguprojekt on peaaegu valmis. EEA laenas raha pankroti äärel olevale AS-ile Tartu Piim, Painküla tärklisetehasele, Tartu Autovedudele ja hiljuti erastatud Viljandi Viljasalvele. Saksing ütles, et Silmet on Hiina tooraine kasutamiseks valmis ja Sillamäe tehas peaks seda veel käesoleval aastal kasutama hakkama.

Majandus

. Algselt jäi sõelale kaks pakkumist ja tarneleping otsustati sõlmida Minmetalsiga. EEA nõukogu esimees, majandusminister Andres Lipstok ütles pressikonverentsil, et liigne bürokraatia takistab ka EEA juurde loodud spetsiaalse struktuuriüksuse tööd. Laenu refinanseerimine parima intressiga kinnisvara laen. Annan eraisikule laenu olemasolevate laenude refinantseerimine. Eesti Telefoni pressiesindaja Kaja Tampere ütles, et tänavu jõuab digitaalside kõikidesse Eesti maakonnakeskustesse, mispeale ettevõte hakkab suurendama telefoniehitust maapiirkondades, mis on senisest kallim.. RAS Silmet sõlmib toormelepingu Hiina firmaga RAS Silmet sõlmib oktoobri keskel tooraine hankimise lepingu Hiina suurima muldmetalle töötleva ettevõttega Minmetals, ütles RAS Silmeti peadirektor Priit Saksing. Silmet pidas haruldaste muldmetallide ostmiseks läbirääkimisi nelja firmaga.

Majandusuudised - ä

. Analoogsed plaanid on panga juhatusel Valjala pangapunktiga, teatas Tallinna Panga filiaalide divisjoni direktor Rein Koov. Konsensusele jõuti ka tooraine hinnas. Koovi sõnul on väikeste, alla miljoni kroonise bilansiga pangapunktide sulgemise põhjuseks majanduslik arvestus. Majandusuudised. Sel aastal on Tallinna Pank sulgenud lisaks Lihula pangapunktile ka pangapunktid Mäos ja Valgas. augustil Silmetis alla tooraine ostmise memorandumile. oktoobril Hiina Rahvavabariiki, kus Silmeti ja Minmetalsi vaheline leping alla kirjutatakse

Märkused